CLIMATEQ ÇATI VE CEPHE ÖRTÜSÜ – POP 100

CLIMATEQ ÇATI VE CEPHE ÖRTÜSÜ – POP 100 Ürün Özellikleri

climateq-pop100-urun-brosuru
climateq-pop100-teknik-tablo

Climateq POP 100 nefes alabilen su yalıtım örtüsü; ısı, hava ve nem hareketlerini kontrol eder. Sahip olduğu üstün teknik parametreler ile ısı yalıtım malzemesinin performansını en yüksek seviyede tutan ideal su yalıtımı sağlayan, nefes alan çatı örtüsüdür. Bu ürüne inşaat sektörü nem bariyeri olarak da adlandırmaktadır.

Bu özelliklere ek olarak,

  • Uzun ömürlü,
  • UV’ye dayanıklı,
  • Hafif ve kolay uygulanabilir olması,
  • Küf ve mantar oluşumunu engellemesi

gibi spesifik özellikleri bulunan Climateq buhar dengeleyici çatıda ve cephede tercih edilen bir üründür.

Climateq Çatı ve çephe örtüsü

Climateq POP 100 ürünü çatı örtüsü olarak kullanıldığı gibi ince, hafif ve ekonomik olmasından dolayı cephe kaplamalarında cephe örtüsü olarak da en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Climateq nefes alan su yalıtım örtüsü

Climateq buhar dengeleyici su yalıtım örtüsünün bir özelliği de hava ve rüzgar geçirimsiz olmalıdır. Climateq yüksek basınca dayanma özelliğine sahiptir bu özelik çatı ve cephe örtüsü olan Climateq ürünlerinin hava ve rüzgar geçirimsiz olmasını sağlar.  Yani şiddetli basınca maruz kalsalar bile kar ve yağmur suyu girişini önlerler ve çadır etkisi yaratırlar. Bu özellikleri ısı yalıtımına %10-20 oranında katkı sağlayabilir. Bunun için Climateq cephe kaplamasının altında ideal olarak kullanılabilir.

Climateq Buhar Dengeleyici

Climateq POP 100 nefes alan su yalıtım örtüsü çatı ve cephe sistemleri için ideal bir üründür.

Çatı ve Cephe Sistemleri

Bu Kategorideki Diğer Ürünler CLIMATEQ ÇATI ve CEPHE ÖRTÜLERİ

Çerezler

Sitemiz, işlevselliği geliştirmek ve analiz amacıyla anonim kullanıcı verileri toplamak için çerezleri kullanmaktadır. Kabul