CLIMATEQ ÇATI VE CEPHE ÖRTÜSÜ – PRO 165

CLIMATEQ ÇATI VE CEPHE ÖRTÜSÜ – PRO 165 Ürün Özellikleri

climateq-pro165-urun-brosuru
climateq-pro165-teknik-tablo

Climateq buhar dengeleyici su yalıtım örtüleri yüksek yoğunluklu polietilen liflerin eritilmesiyle üretilençatı ve cephe sistemlerinde kullanılan ürünlerdir. Bu örtüler, farklı dokuma metotları ile üretilmekte olup örgü olmayan özel bir dokuma yöntemi ile her noktasında aynı özelliklere sahip homojen bir yapı kazandıran thermobonding sistemi ile üretilen 3 katmanlı su yalıtım örtüleridir.

Climateq Çatı ve çephe örtüsü

Climateq nefes alabilen su yalıtım örtüleri, nem seviyesini dengeleyerek, ahşap çatı konstrüksiyonu ve ısı yalıtım malzemelerinin küflenme ve çürümeye karşı korur. Çatı içindeki nemi dışarı atarak dışarıdan sızıntı yapan suyun binanın içine ulaşmasını engeller.

Climateq nefes alan su yalıtım örtüsü

Climateq buhar dengeleyici su yalıtım örtülerinin Profesyonel ve popüler serilerinin hepsinde çatının eğimine uygun bindirme çizgileri ve uzunluk ölçüleri mevcuttur. Bu örtünün çatıya montajı sırasında çatı ustalarına büyük kolaylık sağlar. Climateq cephe ve çatı örtülerinin karakteristik özelliği olan bal peteği deseni olarak imal edilir. Bu desen su akışına yardımcı olmaktadır.

Climateq Çatı ve cephe örtüsü

Climateq PRO 165 çatı örtüsü çatı ve cephe sistemleri için ideal bir üründür.

climateq-pro165-cati-ve-cephe-sistemleri

Bu Kategorideki Diğer Ürünler CLIMATEQ ÇATI ve CEPHE ÖRTÜLERİ

Çerezler

Sitemiz, işlevselliği geliştirmek ve analiz amacıyla anonim kullanıcı verileri toplamak için çerezleri kullanmaktadır. Kabul