CLIMATEQ ÇATI VE CEPHE ÖRTÜSÜ – PRO 180

CLIMATEQ ÇATI VE CEPHE ÖRTÜSÜ – PRO 180 Ürün Özellikleri

climateq-pro180-urun-brosuru
climateq-pro180-teknik-tablo

Climateq Nefes alabilen su yalıtım örtüleri; ısı, hava ve nem hareketlerini kontrol ederek üstün teknik parametreleri ile hem çatıyı ve çatı üzerindeki ısı yalıtım malzemelerini korur.
Isı yalıtım malzemelerinin çatıda ıslanmaması nemlenmemesi çok önemlidir. Islanan ısı yalıtım malzemesi küflenir ve yalıtım görevini yapamaz.

Climateq Çatı ve cephe örtüsü

Climateq PRO 180 buhar dengeleyici su yalıtım örtüsü 3 katmandan oluşan dış yüzeyi siyah renkli ve bal peteği deseni ile üretilmiştir. Bu desen Climateq ürünlerinin karakteristik bir özelliğidir.

M2’de 180 gr. ağırlığındaki bu ürün kiremit altında yada metal çatılar altında güçlü bir katman oluşturur.

alt="Climateq nefes alan su yalıtım örtüsü

Climateq buhar dengeleyici su yalıtım örtüleri Güneşin UV ışınlarına karşı dayanıklıdır bu özellikleri sayesinde maksimum 4 aylık bir dönem içerisinde dış hava koşullarına maruz bırakılmış bir inşaatın üzerine serilebilirler. Çatılarda sıcaklık zaman zaman yüksek sıcaklıklara ulaşabilir Climateq nefes alan su yalıtım örtüleri  karşılaşılan sıcaklıklara karşı rahatlıkla kullanılabilir.

Climateq nefes alan su yalıtım örtüsü

Climateq PRO 180 nem bariyeri çatı ve cephe sistemleri için ideal bir üründür.

climateq-pro180-buhar-dengeleyici

Bu Kategorideki Diğer Ürünler CLIMATEQ ÇATI ve CEPHE ÖRTÜLERİ

Çerezler

Sitemiz, işlevselliği geliştirmek ve analiz amacıyla anonim kullanıcı verileri toplamak için çerezleri kullanmaktadır. Kabul