Türkiye’de 2016 yılında faaliyetlerine başlayan Wabis Çatı Sistemleri geçtiğimiz eylül ayında Wabis Çatı Sistemleri Türkiye operasyon müdürü Alpago Polat’ın ev sahipliğinde,

Fazlası

Wabis olarak Türkiye’de kullanılan PVC Vadi Dere (Mail Dere) çözümünün doğru olmadığını hep savunduk.

Seneler gösterdiki HAKLIYIZ.

Fazlası

Ürünlerimizin kalitesiyle desteklediğimiz ustalarımızın, yaptığı işin kalitesini daha da yükseltmek için, ustalarımızın işlerini kolaylaştıran ekipmanlarla onları desteklemek en önemli misyonlarımızdan bir tanesi.

Fazlası

Binaların en üst katının üstünde bulunan ve binayı hava koşullarından ve diğer dış ortam koşullarından bir üst kabuk gibi koruyan yapıya çatı denir.

Fazlası

Mahya bandı montaj aşamalarıyla ilgili tüm süreci görsellerle takip edebilirsiniz...

Fazlası

Çatıların mahya hatlarında yaşanan sorunları gidermek, çatılardan nem çıkışını sağlamak ve binaların içine su sızmasını engellemek için, uygulama kolaylığı da önemsenerek geliştirilen Wabis Kuru Mahya Sistemi; Mahya Bantları, Aşık Taşıma Profilleri ve Mahya Kancalarından oluşuyor.

Fazlası

Çatı Örtüsü binayı güneş, yağmur, rüzgâr gibi doğa olaylarından koruyan yapıdır. Çatı Örtüleri birçok malzemeden yapılabilir ancak en yaygın kullanım metal ve kiremit olanlardır.

Fazlası

Çatı sistemleri üzerine üretim ve satış yapan Polonya merkezli Wabis firması, ürünlerini tanıtmak ve çatı ustalarına ürün uygulamalarını öğretmek için usta eğitimleri düzenliyor.

Fazlası

Climateq Çatı ve Cephe Örtülerimiz için BBA Certificate 15/5270 verildiğini sizlere bildirmekten gurur duyuyoruz.
BBA Sertifikası, ürünlerimizin yüksek kalitesini ve Birleşik Krallık’ın piyasasındaki yüksek beklentileri karşıladıklarını onaylıyor.

Fazlası

YENİ!
Climateq PRO serisinden yüksek buhar geçirgenlikli çatı örtüsü FOCUS bütün üstün parametreleri ile birlikte: Üstün direnç ve işlevsellik.

Fazlası

Çerezler

Sitemiz, işlevselliği geliştirmek ve analiz amacıyla anonim kullanıcı verileri toplamak için çerezleri kullanmaktadır. Kabul