AŞIK TAŞIMA PROFİLİ – SABİT

AŞIK TAŞIMA PROFİLİ – SABİT Ürün Özellikleri

Kuru Mahya Sisteminin bir aksesuarı olan Wabis Sabit Aşık Taşıma Profili, aşık latası diye de bilinen aşık tahtasının sabitlenmesi için kullanılır.

  • Wabis Sabit Aşık Taşıma Profili Mahya kiremitlerinin alt kısımda bulunan ve mahya kiremitlerini taşıyan aşık tahtasının güçlü bir şekilde sabitlenmesini sağlar.
  • Mahya kiremitlerinin uzun yıllar boyunca rüzgâr , yağmur gibi doğa olaylarıyla hareket etmelerini ve bu yolla deforme olmalarını engeller.
  • Çatının en önemli bölümü olan mahya hattı daha sağlam bir şekilde daha uzun süre korunmuş olur.
  • Wabis Sabit Aşık Taşıma Profili sağ ve sol ayaklarında bulunan dikine ve boyuna açılmış çivi aralıkları sayesinde çatı profillerine istenildiği yerden, yükseklikten ve istenildiği eğimde monte edilmesini kolaylaştırır.
  • Profil, Çelik saçtan sıcak daldırma yöntemi ile üretilmektedir. Galvanizleme tekniği olarak bilinen bu üretim teknik profilin paslanmasını engellemektedir.

Wabis Sabit Aşık Taşıma Profili Polonya’daki üretim merkezimizde bulunan laboratuvarlarda, uzmanlarımızca yapılan dayanıklılık ve işlevsellik testlerinden geçmiştir.

Wabis Sabit Aşık Taşıma Profili uzun ömürlü çatılar için vazgeçilmez bir üründür.

Ölçü

Genişlik

Uzunluk

30 mm

40 mm

50 mm

Bu Kategorideki Diğer Ürünler KURU MAHYA SİSTEMİ AKSESUARLARI

Çerezler

Sitemiz, işlevselliği geliştirmek ve analiz amacıyla anonim kullanıcı verileri toplamak için çerezleri kullanmaktadır. Kabul