Wabis | Çatı Sistemleri Preloader Logo

HAKKIMIZDA

Polonya’da, 1999 yılında bir aile şirketi olarak Çatı Malzemeleri üretimi üzerine faaliyetlerine başlayan Wabis, kısa zamanda, kendi geliştirdiği çatı sistemlerini üreten büyük bir firma haline gelmiştir.


İLETİŞİM

0 850 532 99 27

satisdestek@wabis.com.tr

İSTANBUL İRTİBAT OFİSİ: İSTANBUL İRTİBAT OFİSİ - Mecidiyeköy Mahallesi Çevirmeci Caddesi No: 70/24 Ortaköy – İstanbul

 • Hakkımızda

  Wabis çatı kaplama aksesuarları, Polonya ve dış pazarlarda yaygın olarak tanınan inşaat için özel malzemelerin üreticisi ve distribütörüdür. Şirketin kurulduğu 1999 yılından bu yana çatı kaplama ürünleri tasarlıyor ve üretiyoruz. Şu anda tam bir aksesuar yelpazesi sunuyoruz; dünya çapında 27 ülkedeki müşterilerimize çatılara yönelik yaklaşık 400 ürün sunuyoruz. Altyapı, modern makine parkuru ve kalifiye personel, müşteri beklentilerine özel çözümlerin, ürünlerin üretilmesine olanak sağlamaktadır. Çatı kaplama pazarını birlikte yaratan ortaklarımızın kendi deneyimlerinden, görüşlerinden ve beklentilerinden yararlanarak araştırmalar yapan WA-BIS, yeni yenilikçi, bireysel çözümler ve mevcut ürünlerde iyileştirmeler sunmaktadır.

  Wabis Hakkımızda
 • Wabis Misyonumuz

  Misyonumuz

  Çatının uzun yıllar işlevselliğini sağlayan aksesuarların ve çatı kaplama membranlarının üretimini ve satışını yapmaktayız.

KALİTE

ÜRÜNLERİMİZ PROFESYONELLERİN YÜKSEK TALEPLERİNİ KARŞILAMAKTADIR.

 • Arge

  Firmamızın ana fikri, müşterilerimizin beklentilerini karşılayan ve çatının güvenilirliğini garanti eden, çatılara yönelik yüksek kalitede özel ürünler üretmektir. Hem ham maddeler hem de tarafımızdan üretilen ürünler kendi laboratuarımızda sıkı kontrollere tabi tutulmakta ve bu da en yüksek performansı garanti etmektedir. WA-BiS ürünlerinin kalitesi çeşitli sertifika otoriteleri tarafından tanınmıştır ve bu sayede bize CE, BBA Kalite Sertifikaları verilmiştir. Yüksek oranda seçilmiş hammaddeler, modern tasarım ve ileri üretim teknolojileri, dayanıklılık, güvenlik ve yüksek estetiğin garantisidir.
  Wabis Arge
Wabis Polonya ve Yabancı Yapı Fuarlarında

YAPI FUARLARI

Tanınmaya Değer Kalite

ÖDÜLLER