Wabis | Çatı Sistemleri Preloader Logo

HAKKIMIZDA

Polonya’da, 1999 yılında bir aile şirketi olarak Çatı Malzemeleri üretimi üzerine faaliyetlerine başlayan Wabis, kısa zamanda, kendi geliştirdiği çatı sistemlerini üreten büyük bir firma haline gelmiştir.


İLETİŞİM

0 850 532 99 27

satisdestek@wabis.com.tr

İSTANBUL İRTİBAT OFİSİ: İSTANBUL İRTİBAT OFİSİ - Mecidiyeköy Mahallesi Çevirmeci Caddesi No: 70/24 Ortaköy – İstanbul

Çatı Profesyonelleri Kimlerdir?

Çatı sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve uygulayan, Çatı kurulumu, onarım ve korumasında doğru ürünü doğru noktada kullanmasını bilen ve özen gösteren, yaptığı işin kalitesini artırmak için araştıran tüm çatı paydaşlarını Çatı Profesyoneli olarak tanımlıyoruz.

 

Wabis Çatı Profesyonellerinin Amacı Nedir?

  • - Çatı kurulum, onarım ve koruma alanındak doğruluğu kanıtlanmış teknik bilgiyi ve güncel teknolojik gelişmeleri Çatı Profesyonellerinin bilgisine sunmak.
  • - Çatı Profesyonellerinin bilgi birikimlerini ve tecrübelerini birbirlerine aktarıyor olmalarını sağlamak.
  • - Çatı kurulumunun, inşşat süreçlerindeki diğer unsurlar kadar profesyonel yaklaşım ve teknik bilgi gerektirdiğine dikkat çekmek.
  • - AB kalite standartlarında üretilmiş Çatı koruma ürünlerinin kullanım yöntemlerini ve teknik detaylarını Çatı Profesyonellerine aktarmak. 

 

Wabis Çatı Profesyonellerine Nasıl Katılabiliriz?

  • - Wabis Çatı Profesyonelleri'ne cep telefonunuz ya da bilgisayarınızdan aşağıdaki butona tıklayarak giriş yapabilir veya kayıt işlemlerinizi başlatabilirsiniz.