Wabis | Çatı Sistemleri Preloader Logo

HAKKIMIZDA

Polonya’da, 1999 yılında bir aile şirketi olarak Çatı Malzemeleri üretimi üzerine faaliyetlerine başlayan Wabis, kısa zamanda, kendi geliştirdiği çatı sistemlerini üreten büyük bir firma haline gelmiştir.


İLETİŞİM

0 850 532 99 27

satisdestek@wabis.com.tr

İSTANBUL İRTİBAT OFİSİ: İSTANBUL İRTİBAT OFİSİ - Mecidiyeköy Mahallesi Çevirmeci Caddesi No: 70/24 Ortaköy – İstanbul

AŞIK TAŞIMA PROFİLİ - SABİT

Kuru Mahya Sisteminin bir aksesuarı olan Wabis Sabit Aşık Taşıma Profili, aşık latası diye de bilinen aşık tahtasının sabitlenmesi için kullanılır.

Ürün Açıklaması

Kuru Mahya Sisteminin bir aksesuarı olan Wabis Sabit Aşık Taşıma Profili, aşık latası diye de bilinen aşık tahtasının sabitlenmesi için kullanılır.

  • Wabis Sabit Aşık Taşıma Profili Mahya kiremitlerinin alt kısımda bulunan ve mahya kiremitlerini taşıyan aşık tahtasının güçlü bir şekilde sabitlenmesini sağlar.
  • Mahya kiremitlerinin uzun yıllar boyunca rüzgâr , yağmur gibi doğa olaylarıyla hareket etmelerini ve bu yolla deforme olmalarını engeller.
  • Çatının en önemli bölümü olan mahya hattı daha sağlam bir şekilde daha uzun süre korunmuş olur.
  • Wabis Sabit Aşık Taşıma Profili sağ ve sol ayaklarında bulunan dikine ve boyuna açılmış çivi aralıkları sayesinde çatı profillerine istenildiği yerden, yükseklikten ve istenildiği eğimde monte edilmesini kolaylaştırır.
  • Profil, Çelik saçtan sıcak daldırma yöntemi ile üretilmektedir. Galvanizleme tekniği olarak bilinen bu üretim teknik profilin paslanmasını engellemektedir.

Wabis Sabit Aşık Taşıma Profili Polonya'daki üretim merkezimizde bulunan laboratuvarlarda, uzmanlarımızca yapılan dayanıklılık ve işlevsellik testlerinden geçmiştir. Wabis Sabit Aşık Taşıma Profili uzun ömürlü çatılar için vazgeçilmez bir üründür.

Ürün Teknik Özellikleri

Üzgünüz, henüz ürüne ait teknik özellik bilgisi girilmemiştir.