Wabis | Çatı Sistemleri Preloader Logo

HAKKIMIZDA

Polonya’da, 1999 yılında bir aile şirketi olarak Çatı Malzemeleri üretimi üzerine faaliyetlerine başlayan Wabis, kısa zamanda, kendi geliştirdiği çatı sistemlerini üreten büyük bir firma haline gelmiştir.


İLETİŞİM

0 850 532 99 27

satisdestek@wabis.com.tr

İSTANBUL İRTİBAT OFİSİ: İSTANBUL İRTİBAT OFİSİ - Mecidiyeköy Mahallesi Çevirmeci Caddesi No: 70/24 Ortaköy – İstanbul

CLIMATEQ ÇATI VE CEPHE ÖRTÜSÜ - POP 120

Çatılar dekoratif özellikleri yanı sıra inşaat fiziği açısından bir binanın önemli bölümüdür. Türkiye'deki çatıların su yalıtım uygulamalarında daha çok bitüm esaslı malzemeler kullanılmaktadır.

Ürün Açıklaması

climateq pop120 ürün broşürü
climateq pop120 teknik tablo
 

Çatılar dekoratif özellikleri yanı sıra inşaat fiziği açısından bir binanın önemli bölümüdür. Türkiye'deki çatıların su yalıtım uygulamalarında daha çok bitüm esaslı malzemeler kullanılmaktadır. Ancak çatı örtüsü olarak kullanılan bu malzemelerin nefes alma özelliği olmadığı için, su buharının yoğuşma yapma ihtimali yüksektir. (Yoğuşma : yani çatıdaki su buharının değişen sıcaklık ile suya dönüşerek damlama yapması) Climateq POP 120 çatı ve cephe örtüsü (ya da ülkemizde nem bariyeri olarak da adlandırılıyor) üstün nefes alma özelliği ile çatının yada cephede oluşan yoğuşmayı dışarı aktarır. Bu sayede ısı yalıtımı için kullanılan malzeme kuru kalarak bozulmaz ve binanın ısı yalıtımına büyük katkı sağlar. climateq cati ortusu POP120 nem bariyeri Climateq POP 120 buhar dengeleyici  uygulamada da büyük kolaylık sağlar.Bir rulo 1,5 metre genişliğinde 50 metre uzunluğundadır. Toplam 75 m2 alan kaplar. Bitüm esaslı ürünlere karşın nefes alan çatı örtüsü olan Climateq oldukça hafiftir. Yine bitüm esaslı ürünlere karşın Kolay montaj ince yüzeyini tel zımba yada örtü tamir bandı ile  tutturmak yeterlidir. Climateq çatı örtüsü üzerinde barındırdığı bini çizgileri ve uzunluk işaretleri ile çatı eğimine göre bindirme payları bulunmaktadır. Bütün bu özellikler çatı ve cephe sistemlerinin yapım aşamasında ustalarımıza büyük kolaylık sağlar ve zaman kazandırır. climateq-pop120-cati-ve-cephe-ortuleri Climateq Buhar dengeleyici ve nefes alan su yalıtım örtüsü 8 farklı teknik parametreler ile her kalitede ve ekonomik anlamda çözümler sunmaktadır. Climateq kalitesi hem şirketimiz içerisinde bulunan kalite kontrol laboratuvarlarında hem ham madde girişleri hemde üretim sonrası kontrol edilerek sağlanmaktadır. Climateq markası kalitenin güvencesidir. Climateq-Buhar-Dengeleyici-POP120 Climateq POP 120 nem bariyeri ürünü çatı ve cephe sistemleri için ideal bir tercihtir. CLIMATEQ-06

Ürün Teknik Özellikleri

Üzgünüz, henüz ürüne ait teknik özellik bilgisi girilmemiştir.