Wabis | Çatı Sistemleri Preloader Logo

HAKKIMIZDA

Polonya’da, 1999 yılında bir aile şirketi olarak Çatı Malzemeleri üretimi üzerine faaliyetlerine başlayan Wabis, kısa zamanda, kendi geliştirdiği çatı sistemlerini üreten büyük bir firma haline gelmiştir.


İLETİŞİM

0 850 532 99 27

satisdestek@wabis.com.tr

İSTANBUL İRTİBAT OFİSİ: İSTANBUL İRTİBAT OFİSİ - Mecidiyeköy Mahallesi Çevirmeci Caddesi No: 70/24 Ortaköy – İstanbul

CLIMATEQ ÇATI VE CEPHE ÖRTÜSÜ - POP 135

Climateq POP 135 çatı örtüsü Thermobonding teknolojisi ile geliştirilen, üstün buhar geçirgenliği yanında su yalıtımı özelliği ile 3 katmandan oluşan  nefes alan su yalıtım örtüsüdür.

Ürün Açıklaması

climateq-pop135-urun-brosuru
climateq-pop135-teknik-tablo
 

Climateq POP 135 çatı örtüsü Thermobonding teknolojisi ile geliştirilen, üstün buhar geçirgenliği yanında su yalıtımı özelliği ile 3 katmandan oluşan  nefes alan su yalıtım örtüsüdür. Dokusuz ve örgüsüz polipropilen (PP) kumaştan yapılan iki dış katmanın arasında su yalıtımı ve buhar geçirgenliğinden sorumlu merkez katman bulunmaktadır. Ürünlerimizde kullanılan Thermobonding teknolojisi Climateq çatı ve cephe örtüsü yüzeylerinde homojen bir yapı sağlar. Climateq Çatı ve çephe örtüsü Çatı ve cephe sistemlerinde kullanılan ve ülkemizde farklı isimlerle anılan örneğin  çatı ve cephe örtüleri, çatı örtüsü, nem bariyeri, nefes alan çatı ve cephe örtüsü, nefes alan su yalıtım örtüsü, Buhar dengeleyici ve Tyvek olarak ta tanınan ve aranan bu ürün şirketimizde Climateq markası  altında Buhar dengeleyici ve su yalıtımlı çatı ve cephe örtüleri olarak lanse edilmektedir.  Climateq ailesi olarak sizlere 8 farklı teknik parametre ile çatı ve cephe sistemlerine çözüm sunmaktadır. Climateq nefes alan çatı örtüsü Climateq POPüler Seri Climateq çatı ve cephe örtüleri Popüler Seri, inşaat sektöründe oldukça popüler olan 3 katmanlı çatı örtüsü serisidir. Özellikleri, hızlı ve kolay uygulama, bina dışına eşit miktarda buhar aktarımı ve binaların rüzgâr ve yağmurdan korumasıdır. Climateq POPüler serisi, bina içinde istenilen atmosferi yaratmak için ideal bir üründür. Climateq nefes alan su yalıtım örtüsü Climateq POP 135 nefes alan su yalıtım örtüsü çatı ve cephe sistemleri için ideal bir üründür. CLIMATEQ-05

Ürün Teknik Özellikleri

Üzgünüz, henüz ürüne ait teknik özellik bilgisi girilmemiştir.