Wabis | Çatı Sistemleri Preloader Logo

HAKKIMIZDA

Polonya’da, 1999 yılında bir aile şirketi olarak Çatı Malzemeleri üretimi üzerine faaliyetlerine başlayan Wabis, kısa zamanda, kendi geliştirdiği çatı sistemlerini üreten büyük bir firma haline gelmiştir.


İLETİŞİM

0 850 532 99 27

satisdestek@wabis.com.tr

İSTANBUL İRTİBAT OFİSİ: İSTANBUL İRTİBAT OFİSİ - Mecidiyeköy Mahallesi Çevirmeci Caddesi No: 70/24 Ortaköy – İstanbul

CLIMATEQ ÇATI VE CEPHE ÖRTÜSÜ - PRO 165

Climateq buhar dengeleyici su yalıtım örtüleri yüksek yoğunluklu polietilen liflerin eritilmesiyle üretilençatı ve cephe sistemlerinde kullanılan ürünlerdir. Bu örtüler, farklı dokuma metotları ile üretilmekte olup örgü olmayan özel bir dokuma yöntemi ile her noktasında aynı özelliklere sahip homojen bir yapı kazandıran thermobonding sistemi ile üretilen 3 katmanlı su yalıtım örtüleridir.

Ürün Açıklaması

climateq-pro165-urun-brosuru
climateq-pro165-teknik-tablo
 

Climateq buhar dengeleyici su yalıtım örtüleri yüksek yoğunluklu polietilen liflerin eritilmesiyle üretilençatı ve cephe sistemlerinde kullanılan ürünlerdir. Bu örtüler, farklı dokuma metotları ile üretilmekte olup örgü olmayan özel bir dokuma yöntemi ile her noktasında aynı özelliklere sahip homojen bir yapı kazandıran thermobonding sistemi ile üretilen 3 katmanlı su yalıtım örtüleridir. Climateq Çatı ve çephe örtüsü Climateq nefes alabilen su yalıtım örtüleri, nem seviyesini dengeleyerek, ahşap çatı konstrüksiyonu ve ısı yalıtım malzemelerinin küflenme ve çürümeye karşı korur. Çatı içindeki nemi dışarı atarak dışarıdan sızıntı yapan suyun binanın içine ulaşmasını engeller. Climateq nefes alan su yalıtım örtüsü Climateq buhar dengeleyici su yalıtım örtülerinin Profesyonel ve popüler serilerinin hepsinde çatının eğimine uygun bindirme çizgileri ve uzunluk ölçüleri mevcuttur. Bu örtünün çatıya montajı sırasında çatı ustalarına büyük kolaylık sağlar. Climateq cephe ve çatı örtülerinin karakteristik özelliği olan bal peteği deseni olarak imal edilir. Bu desen su akışına yardımcı olmaktadır. Climateq Çatı ve cephe örtüsü Climateq PRO 165 çatı örtüsü çatı ve cephe sistemleri için ideal bir üründür. CLIMATEQ-03

Ürün Teknik Özellikleri

Üzgünüz, henüz ürüne ait teknik özellik bilgisi girilmemiştir.