Wabis | Çatı Sistemleri Preloader Logo

HAKKIMIZDA

Polonya’da, 1999 yılında bir aile şirketi olarak Çatı Malzemeleri üretimi üzerine faaliyetlerine başlayan Wabis, kısa zamanda, kendi geliştirdiği çatı sistemlerini üreten büyük bir firma haline gelmiştir.


İLETİŞİM

0 850 532 99 27

satisdestek@wabis.com.tr

İSTANBUL İRTİBAT OFİSİ: İSTANBUL İRTİBAT OFİSİ - Mecidiyeköy Mahallesi Çevirmeci Caddesi No: 70/24 Ortaköy – İstanbul

CLIMATEQ ÇATI VE CEPHE ÖRTÜSÜ - PRO 180

Climateq Nefes alabilen su yalıtım örtüleri; ısı, hava ve nem hareketlerini kontrol ederek üstün teknik parametreleri ile hem çatıyı ve çatı üzerindeki ısı yalıtım malzemelerini korur. Isı yalıtım malzemelerinin çatıda ıslanmaması nemlenmemesi çok önemlidir. Islanan ısı yalıtım malzemesi küflenir ve yalıtım görevini yapamaz.

Ürün Açıklaması

climateq-pro180-urun-brosuru
climateq-pro180-teknik-tablo
 

Climateq Nefes alabilen su yalıtım örtüleri; ısı, hava ve nem hareketlerini kontrol ederek üstün teknik parametreleri ile hem çatıyı ve çatı üzerindeki ısı yalıtım malzemelerini korur. Isı yalıtım malzemelerinin çatıda ıslanmaması nemlenmemesi çok önemlidir. Islanan ısı yalıtım malzemesi küflenir ve yalıtım görevini yapamaz. Climateq Çatı ve cephe örtüsü Climateq PRO 180 buhar dengeleyici su yalıtım örtüsü 3 katmandan oluşan dış yüzeyi siyah renkli ve bal peteği deseni ile üretilmiştir. Bu desen Climateq ürünlerinin karakteristik bir özelliğidir. M2’de 180 gr. ağırlığındaki bu ürün kiremit altında yada metal çatılar altında güçlü bir katman oluşturur. alt= Climateq buhar dengeleyici su yalıtım örtüleri Güneşin UV ışınlarına karşı dayanıklıdır bu özellikleri sayesinde maksimum 4 aylık bir dönem içerisinde dış hava koşullarına maruz bırakılmış bir inşaatın üzerine serilebilirler. Çatılarda sıcaklık zaman zaman yüksek sıcaklıklara ulaşabilir Climateq nefes alan su yalıtım örtüleri  karşılaşılan sıcaklıklara karşı rahatlıkla kullanılabilir. Climateq nefes alan su yalıtım örtüsü Climateq PRO 180 nem bariyeri çatı ve cephe sistemleri için ideal bir üründür. CLIMATEQ-02

Ürün Teknik Özellikleri

Üzgünüz, henüz ürüne ait teknik özellik bilgisi girilmemiştir.