Hakkımızda

WABİS ÇATI AKSESUARLARI

Polonya’da, 1999 yılında bir aile şirketi olarak Çatı Malzemeleri üretimi üzerine faaliyetlerine başlayan Wabis, kısa zamanda, kendi geliştirdiği çatı sistemlerini üreten büyük bir firma haline gelmiştir.

Kaliteye ve yeniliğe verdiğimiz önemle, yılar içinde daha da gelişip tüm çatı gereksinimlerini karşılayacak yaklaşık 400 çeşit çatı aksesuarı üretme ve pazarlama kapasitesine ulaştık.

Satışını yapmakta olduğumuz ürünlerin yüzde 90’ını kendi tesislerimizde üretiyor olmamız bize farklı bölgelerdeki farklı koşullara, farklı gereksinimlere ve farklı tasarımlara uygun çatı aksesuarları üretebilme becerisine kazandırıyor.

Bu becerimiz sayesinde şu anda dünya çapında 27 ülkede Wabis Çatı sistemlerini güvenle kullanıyor olmasının gururunu yaşıyoruz.

Üretim tesislerimizi oluşturan modern makinelerimiz, her zaman yeniliğe ve ihtiyaçlara odaklı çalışan ar-ge departmanımız, uzman çalışanlarımız ve sektörel ortaklarımızın da deneyimleri ile gelişmeye ve büyümeye devam ediyoruz.

Ürünlerimiz, hammaddelerden, üretim aşamasına ve final ürünlere kadar tüm süreçte kendi laboratuvarlarımızda gerekli testlerden geçiriliyor ve kalitemiz CE ve BBA kalite belgeleri ile onaylanmıştır.

ŞİRKETİMİZİN MİSYONU

Sağlam ve fonksiyonel çatı malzemeleri üreterek binaların uzun yıllar korunmasını, kullanıcıların konforunu ve güvenliğini sağlamak.

 

KALİTE

Ürünlerimiz Çatılarınızın Sağlamlığını, Binalarınızın Değerini, Kullanıcıların Konforunu Artırır.

Şirketimizin asıl amacı, çatıların dayanıklılığını garanti eden ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan yüksek kaliteli özel çatı ürünleri üretmektir.
Her ikisi de tarafımızdan üretilen hammadde ve ürünler, kendi laboratuarlarımızda en yüksek performans garantisini veren testlere tabi tutulur.

YAPI FUARI

POLONYA VE BAŞKA YABANCI ÜLKELERİN YAPI FUARLARINDA

ÖDÜLLER

Çerezler

Sitemiz, işlevselliği geliştirmek ve analiz amacıyla anonim kullanıcı verileri toplamak için çerezleri kullanmaktadır. Kabul