Wabis | Çatı Sistemleri Preloader Logo

HAKKIMIZDA

Polonya’da, 1999 yılında bir aile şirketi olarak Çatı Malzemeleri üretimi üzerine faaliyetlerine başlayan Wabis, kısa zamanda, kendi geliştirdiği çatı sistemlerini üreten büyük bir firma haline gelmiştir.


İLETİŞİM

0 850 532 99 27

satisdestek@wabis.com.tr

İSTANBUL İRTİBAT OFİSİ: İSTANBUL İRTİBAT OFİSİ - Mecidiyeköy Mahallesi Çevirmeci Caddesi No: 70/24 Ortaköy – İstanbul

ROLL ONE MAİL ALÜMİNYUM VADİ DERE

Wabis Alüminyum Vadi Dere (piyasada mail dere olarak da geçer) Roll One yağmur suyunu iki çatı eğiminin birleşim yeri boyunca toplamak ve boşaltmak için kullanılır. Ürünün enine deseni suyun hızını keser, boyuna kanallar ise kalan su birikintilerinin rahatlıkla akmasını sağlar.

Ürün Açıklaması

wabis-vadi-dere-urun-karti
 
 

Wabis Alüminyum Vadi Dere (piyasada mail dere olarak da geçer) Roll One yağmur suyunu iki çatı eğiminin birleşim yeri boyunca toplamak ve boşaltmak için kullanılır. Ürünün enine deseni suyun hızını keser, boyuna kanallar ise kalan su birikintilerinin rahatlıkla akmasını sağlar. 7-VADI-DERE-ALUMINYUM-a Roll One Wabis Alüminyum Vadi Dere 0,30 mm kalınlığında EN AW-5010 kalitesinde Alüminyum tabakadan yapılmıştır ve 20 µm kalınlığında polyester bazlı boya ile alüminyumun yüzeyi kaplanmıştır. 7-VADI-DERE-ALUMINYUM-b Roll One Wabis Aluminyum Vadi Dere 5 metre uzunluğunda olan bu ürün Uygulanması kolay, esnekliği yüksek ağırlık olarak hafif olduğundan uygulama sırasında büyük kolaylık sağlar. Çift taraflı renk seçeneği bulunur. Bir yüzeyi kiremit diğer yüzeyi kahve yada Bir yüzeyi siyah diğer yüzeyi kahve. 7-VADI-DERE-ALUMINYUM-d Vadi dere ile ilgili yazımızı mutlaka okuyun. VADİ DERE UYGULAMALARI KONUSUNDA HAKLI ÇIKTIK http://www.wabis.com.tr/vadi-dere-uygulamalari-konusunda-hakli-ciktik/ 7-VADI-DERE-ALUMINYUM-e  

Ürün Teknik Özellikleri

Üzgünüz, henüz ürüne ait teknik özellik bilgisi girilmemiştir.